Hotel Payam

SUALTI DÜNYASIYLA TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Dünyanın en ünlü dalış merkezleri arasında yer alıyor Kaş. Bu nedenle de oldukça deneyimli pek çok dalış kulübüne ve eğitmene sahip. Daha önce sualtı dünyası ile tanışmadıysanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Her dalış kulübüyle katılabileceğiniz “deneme dalışı” su altının büyülü dünyasını yakından görmek için harika bir başlangıç olabilir. Deneyimli bir eğitmenin birebir gözetiminde, en fazla 5 metre derinliğe güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Sadece yarım gününüzü ayırmanız yeterli.

Sertifikalı bir dalgıç iseniz de tarihi ve modern batıkları, yüzlerce farklı türe ev sahipliği yapan resifleri, antik çağlardan kalma amforaları, görüş mesafesinin 40 metreyi bulduğu mavilikleri, büyüleyici kanyonları ve geniş mağaralarıyla mükemmel bir dalış deneyimi sizi bekliyor.

Dilerseniz 1* dalıcı kursuna da katılabilirsiniz. Saygınlıklarıyla tüm dünyada tanınan PADI (Professionel Assocation of Diving Instructers) ve CMAS (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques) kuruluşlarından dilediğiniz birinin sertifikasına sahip olabilir ve bu sertifikayla dünyanın her yerinde 18 metreye kadar tüplü dalış yapabilirsiniz. Suyun ve basıncın insanı nasıl etkilediğini, güvenli limitlerde dalış planlamayı ve sualtı navigasyonunu öğreneceğiniz teorik derslerin yanı sıra eğitmen eşliğinde sığ su çalışmaları ve 4 açık deniz dalışı yaparak sualtı becerilerinizi de geliştireceksiniz. 4 günlük programı tamamladığınızda 1* sertifikanızı almaya hak kazanacaksınız. İlerlemek size kalmış!