Hotel Payam

001 004
013
.

Işıl : Sevgili Işıl güler yüzü ile resepsiyonda karşılıyor sizi. Hem okullu hem alaylı turizmci’lerden olan Işıl 1998 ‘den beri aralarında Radisson BLU ve Hilton’un da olduğu uluslararası zincir otellerde yöneticilik yaptıktan sonra huzur mu kariyer mi sorusuna huzur! cevabı vererek 2016’da çekirdek ailesi ile birlikte Kaş’a yerleşiyor  🙂 Kaş’ta hangi plajlara gidilir? Ne yapılır? Ne yenir, ne içilir? sorularınıza her daim cevap alabilirsiniz…

Hasan (Servis & Önbüro) : Turizm kariyerinin son 22 senesini Kaş Turizmine vermiş olan ekip arkadaşımız Hasan Bey’de artık Kaş’ın yerlisi sayılıyor. Gerek kahvaltı da gerek resepsiyonda hemen her yerde görebileceğiniz adeta ekibimizin joker’i arkadaşımız güler yüzü ile misafirlerimize servis veriyor..

Emine Hanım (Aşçı) : Fotoğraf günü rahatsızlığı sebebiyle aramızda olamayan Emine Hanım meşhur Payam kahvaltısının mimarlarından. Özenle yaptığı börekleri, poğaçaları, omletleri ile misafirlerimizin gönlünde taht kurmuş bulunuyor  🙂

Nurcan Hanım ve Melahat Hanım : Kaş’ın yerlilerinden olur kendileri. Odalarımızın övgü alan temizliği onların çalışkan ellerinden çıkıyor.

İclal (Servis/Staj) : Lise son sınıf öğrencisi olan tatlı İclal’imiz tatil yapmak yerine kendini geliştirmek için yazları otelimizin kahvaltı salonunda staj yapıyor.